header2019


 

Już po raz piąty jest nam niezmiernie miło zaprosić wszystkich miłośników podniebnych akrobacji na Podkarpackie Pokazy Lotnicze. Wszystkim, którzy z niecierpliwością oczekiwali na oficjalny komunikat o wydarzeniu, uroczyście ogłaszamy, że V Podkarpackie Pokazy Lotnicze odbędą się na lotnisku w Turbii 2 czerwca 2019 r.

Wprawdzie szczegóły programu są jeszcze dopracowywane, ale już teraz możemy zdradzić, że takich gwiazd jak Maciej Pospieszyński czy Łukasz Czepiela nie zabraknie, swoje umiejętności zaprezentują czołowe formacje lotnicze m.in. Firebirds i Cellfast oraz wojskowe Biało Czerwone Iskry, będą też się działy takie rzeczy, jakich podkarpackie niebo jeszcze nie widziało…

Nie zabraknie również atrakcji na ziemi! Będzie wystawa statyczna, będzie interaktywna, naukowa strefa „Odlotowe Podkarpackie”, warsztaty modelarskie, piknik małego odkrywcy, będziemy i my z naszym biało-żółtym namiotem i nieodzownymi konkursami funduszowymi! Nikomu nie pozwolimy się nudzić!

Jeśli taki wstęp wzbudził Wasze zainteresowanie, to koniecznie musicie poznać wszystkie szczegóły wydarzenia, a o tych dowiecie się zarówno z naszej strony internetowej jak i wydarzenia na Facebooku.

W bieżącym roku organizatorami wydarzenia są: Województwo Podkarpackie, Gmina Stalowa Wola oraz Gmina Zaleszany, a wspiera nas Aeroklub Stalowowolski.

I oczywiście cała impreza jest współfinansowana z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

 ORGANIZATORZY:  PARTNERZY:

marszalek herb DF plakat WWW HQ StW DF plakat WWW HQ Zlsz                                 ASW

 

fepr pl podk ueefsi MALE

 

Copyright © 2019 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie