header2019


IMG 9832Wiemy, że wielu z Was na ten dokument czekało najbardziej. Przekazując w Wasze ręce szczegółowy program pokazów prosimy jednak, aby traktować go orientacyjnie i mieć świadomość, że w trakcie trwania imprezy może on ulec zmianom, przesunięciom itd. 

 

Start

Stop

Typ Statku powietrznego

Nazwa

Rodzaj pokazu

10:30

11:20

Blok modelarzy

 Aeroklub Tuszów i Goście

Pokazy modeli latających

11:20

11:30

Storch

RoyalStarAero

Prezentacja w locie

11:30

11:40

Piper Cub L-4H, Piper Cub, Piper Cub

Antoni Nowak

Pokaz zespołowy

11:40

11:50

Wiatrakowiec

Wojciech Kowalczyk

Prezentacja w locie

11:50

12:00

MP-02 Czajka

Jacek Stachoń

Prezentacja w locie

12:00

12:10

RWD-5R

Stowarzyszenie SLE Nowy Sącz

Prezentacja w locie

12:10

12:20

Tulak 912S

Stowarzyszenie SLE Nowy Sącz

Prezentacja w locie

12:20

12:30

JAK-18

Stowarzyszenie SLE Nowy Sącz

Prezentacja w locie

12:30

12:40

AN-2

Aeroklub Mielecki

Prezentacja w locie

12:40

12:50

Nieuport 11

Krzysztof Cwynar

Prezentacja w locie

12:50

13:00

Extra 300

Maciej Pospieszyński (Powerslide Challange)

Pokaz akrobacji

13:00

13:10

Wiatrakowiec Xenon

Józef Burek

Prezentacja w locie

13:10

13:20

JAK-3U

Transport Józef Strama

Pokaz akrobacji

13:20

13:50

L-39 x 6

Baltic Bees

Pokaz zespołowy

13:50

14:05

MS-880, MS-880B, MS-893A

Celfast Flying Team

Pokaz akrobacji zespołowej

14:05

14:15

AT3 x 3

Fundacja Biało Czerwone Skrzydła

Prezentacja w locie

14:15

14:25

Seneca x 3

RoyalStarAreo

Prezentacja w locie

14:25

14:35

Gawron+Perkoz

Aeroklub Mielecki

Akrobacja

14:35

15:00

M-18 x 2

PZL Warszawa Okęcie

Prezentacja w locie

15:00

15:40

Przerwa

   

15:40

16:00

F16

Siły Powietrzne

Prezentacja w locie

16:00

16:10

XA-41

Artur Kielak

Pokaz akrobacji

16:10

16:20

DH82A, DHC-1, T-6

Fundacja Latające Muzeum

Pokaz zespołowy

16:20

16:40

Extra 330LC, Extra 330SC, Extra 330LC

FireBirds

Pokaz Akrobacji Zespołowa

16:40

16:50

TS-11 Iskra SOLO

SP-YBC

Pokaz akrobacji

16:50

17:00

Hatz Classic

Wojciech Hajdukiewicz

Prezentacja w locie

17:00

17:10

XA-41, JAK-3U

Artur Kielak i Transport Józef Strama

Prezentacja w locie

17:10

17:20

Extra 300

Maciej Pospieszyński (Powerslide Challange

Pokaz akrobacji

17:20

17:30

MS-880, MS-880B, MS-893A

Celfast Flying Team

Pokaz akrobacji zespołowej

17:30

18:00

L-39 x 6

Baltic Bees

Pokaz zespołowy

18:00

18:10

M28

PZL Mielec

Prezentacja w locie

18:10

18:20

S-70i BlackHawk

PZL Mielec

Prezentacja w locie

* Program pokazów może ulec zmianie z powodu okoliczności niezależnych od Organizatora

 ORGANIZATORZY:  PARTNERZY:

marszalek herb DF plakat WWW HQ StW DF plakat WWW HQ Zlsz                                 ASW

 

fepr pl podk ueefsi MALE

 

Copyright © 2019 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie