header2019


 

UWAGA: Wnioski o akredytację przyjmowane były 24 maja 2019 r.

W chwili obecnej wszystkie zgłoszenia do akredytacji spotterskich są weryfikowane. Po zakończeniu weryfikacji zgłoszeń, wszystkie osoby, które wypełniły formularz zgłoszeniowy otrzymają odpowiedź na adres mailowy podany w formularzu.

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod nr telefonu: 883 969 369.

 

Dla miłośników fotografii lotniczej, na terenie pokazów przewidziana jest specjalna strefa spotters, ułatwiająca fotografowanie statków powietrznych w czasie pokazów.

Dostęp do tej strefy będzie ograniczony jedynie dla osób posiadających specjalne akredytacje spotterskie (nie mylić z akredytacją dla mediów).

Osoby zainteresowane otrzymaniem akredytacji spotterskiej proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Wypełnienie i przesłanie formularza nie jest jednoznaczne z przyznaniem akredytacji! O przyznawaniu akredytacji będziemy informować mailowo, na adres podany w formularzu zgłoszeniowym. Organizator nie bierze odpowiedzialności za sytuację, w której zgłaszający nie otrzyma informacji o przyznaniu akredytacji, na skutek błędnego podania adresu mailowego w formularzu zgłoszeniowym.

Na jedną grupę spotterską przewidujemy 3 miejsca. Istnieje możliwość przyznania większej ilości miejsc, po indywidualnym uzgodnieniu i umotywowaniu takiego zgłoszenia. W tym celu prosimy o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Identyfikatory dla osób akredytowanych będą do odebrania 1 oraz 2 czerwca br. Miejsce odbioru zostanie podane w wiadomości mailowej.

Każda osoba, która uzyska akredytację spotterską będzie zobowiązana do:

 1. dostarczenia zdjęcia do akredytacji,
 2. posiadania kamizelki odblaskowej z napisem „spotter” w celu wejścia na płytę,
 3. dostarczenia/przekazania w ciągu 14 dni po zakończeniu imprezy, miniatur 100 zdjęć wykonanych podczas wydarzenia, z których Organizator wybierze 10 zdjęć do wykorzystywania w celach promocyjnych. Wybrane zdjęcia spotter przekaże (bez znaku wodnego) o wysokiej rozdzielczości, na nośniku elektronicznym lub za pośrednictwem przesyłu danych do organizatora - Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie i jednocześnie udzieli Organizatorowi niewyłącznej licencji do przekazanych zdjęć.

  Udzielenie Organizatorowi niewyłącznej licencji do przekazanych zdjęć obejmuje uprawnienie do korzystania z dzieła w całości i we fragmentach w kraju i za granicą, zgodnie z jego charakterem, celem i przeznaczeniem, w szczególności na następujących polach eksploatacji:

  • utrwalania, kopiowanie, wprowadzanie do pamięci komputerów i serwerów sieci komputerowych,
  • wystawianie lub publiczna prezentacja (na ekranie), w tym podczas wystaw, spotkań, seminariów, konferencji,
  • wykorzystywanie i zamieszczanie w sieci Internet bez ograniczeń dostępu.

  Spotter gwarantuje, że przekazane przez niego materiały własne są wolne od wad i obciążeń prawnych i może nimi dowolnie dysponować.

  W przypadku zgłoszenia roszczeń o czyny nieuczciwej konkurencji lub naruszenia praw autorskich osób trzecich w stosunku do przekazanych materiałów, spotter poniesie wszelkie koszty związane z odszkodowaniami, kosztami procesu, kosztami zastępstwa procesowego niezbędnego do zwolnienia Organizatora z odpowiedzialności.

 

 ORGANIZATORZY:  PARTNERZY:

marszalek herb DF plakat WWW HQ StW DF plakat WWW HQ Zlsz                                 ASW

 

fepr pl podk ueefsi MALE

 

Copyright © 2019 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie