header2019


 

2Podniebne występy statków powietrznych podczas IV Podkarpackich Pokazów Lotniczych i koncerty, to nie jedyne atrakcje mieleckiej imprezy. Na terenach zielonych lotniska na uczestników pikniku czekać będzie wystawa statyczna, strefa dla dzieci, stoiska gastronomiczne oraz wiele innych propozycji. Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. – organizator części piknikowej zadbał o to, by zaoferować uczestnikom imprezy rozrywki niezależnie od wieku i gustów. Strefa dziecięca to będzie specjalna przestrzeń, z własną mini sceną i atrakcjami. Zapowiada się, że miejsce to będzie prawdziwie tętnić życiem. Na przestrzeni dedykowanej dla najmłodszych będą zainstalowane zjeżdżalnie, huśtawki, bujaki i inne urządzenia sprawnościowe. Super atrakcją będą samolotowe huśtawki, w których każde dziecko nie będzie się huśtać, ale „latać”!

Kolejna strefa – kącik małego instruktora - dedykowana jest starszym dzieciom, które będą miały okazję poczuć się jak piloci zasiadając za sterami symulatorów lotu. Kreatywny kącik pilota to miejsce, gdzie oferujemy kilka atrakcji: malowanie twarzy, kącik Małego Konstruktora, odlotowe przekąski, czy lotniczy kącik sportowy

 

1

 

Z kolei strefa animacji zabaw dedykowana jest dla najmłodszych uczestników pikniku. Dzieci wezmą udział w warsztatach kreatywnych, podczas których wykonają lotnicze zabawki. Chcemy, by w tworzenie zabawek z materiałów plastycznych, papieru, tektury włączyły się całe rodziny. Celem tego kącika jest pobudzanie wyobraźni wśród dzieci oraz rozwijanie zdolności manualnych.

Będzie też kącik niesamowitych smakołyków. Dla odlotowych słodkich przekąsek bazą będą pianki oraz kolorowe posypki, które sprawią, że przygotowane przez dzieci desery będą pyszne i śliczne. Każde dziecko będzie mogło stworzyć swój najsłodszy samolot świata! Lotniczy kącik sportowy - to miejsce pełne sportowych rozgrywek. Dzieci przejdą testy lotnicze sprawdzając swoją sprawność ruchową oraz czy nadają się, aby zostać pilotem! Dodatkowo dostępny będzie specjalny basen do ćwiczeń uczących zachowania równowagi. A dopełnieniem doskonałej zabawy będą kosmiczne konstrukcje dmuchane.

I to jeszcze nie wszystko. Aby odpocząć i złapać energię do dalszego działania przygotowujemy strefę regeneracji dziecka, w której każdy zrelaksuje się, skomponuje swój shake na blenderbike’u, a także spędzi czas ze swoimi najbliższymi. Dodatkowo ustawimy odpowiednio wyposażony namiot dla matek z malutkimi dziećmi, stwarzając dla nich komfortowe warunki aby dziecko nakarmić lub przebrać.

Natomiast nad wydarzeniami na scenie głównej czuwał będzie prowadzący - Adam Piśko. Były kabareciarz (współtworzył kabaret Loch Camelot i występował w Piwnicy pod Baranami) poprowadzi nas przez wielogodzinną imprezę w plenerze.

3

W ciągu całego dnia za oprawę muzyczną na scenie głównej odpowiadał będzie DJ. W przerwach między pokazami i występami na scenie zadba wraz z prowadzącym o dobrą atmosferę do zabawy.

 

 ORGANIZATORZY:  PARTNERZY:

marszalek herb DF plakat WWW HQ StW DF plakat WWW HQ Zlsz                                 ASW

 

fepr pl podk ueefsi MALE

 

Copyright © 2019 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie