Pokazy Lotnicze 2018

IV Podkarpackie Pokazy Lotnicze w Mielcu, 28 VII 2018

 UWAGA!!! 

W dniu 17 lipca 2018 r. zakończył się proces przyjmowania wniosków na akredytacje spotterskie podczas IV Podkarpackich Pokazów Lotniczych w Mielcu. Do fotografowania lotniczego show w obrębie specjalnej strefy zgłosiło się 50 osób i to maksymalna liczba osób, które mogą wejść na specjalny podest przygotowany dla fotografów.

Wszystkich którzy wysłali zgłoszenia uspokajamy, że jeszcze nie wysyłaliśmy informacji zwrotnej a nastąpi to najpóźniej do 22 lipca. Sprawdzajcie swoją pocztę. Jednocześnie prosimy o nieprzesyłanie dodatkowych wniosków ponieważ organizator zapewnił miejsce dla 50 osób. Chodzi o bezpieczeństwo i wygodę w strefie Spotters.

Do zobaczenia 28 lipca na IV Podkarpackich Pokazach Lotniczych❗

 

 

 

Na terenie pokazów przewidziana jest specjalna strefa spotters – przeznaczona dla miłośników fotografii lotniczej, ułatwiająca fotografowanie w czasie pokazów.

Dostęp do strefy będzie ograniczony jedynie dla osób posiadających specjalne akredytacje spotterskie (nie mylić z akredytacją dla mediów). Osoby zainteresowane otrzymaniem akredytacji spotters proszone są o przesłanie wypełnionego formularza na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie wiadomości wpisując: „AKREDYTACJA: IMIĘ I NAZWISKO”. Wnioski o akredytację będą przyjmowane do 20 lipca 2018 r.

O przyznawaniu akredytacji będziemy informować telefoniczne lub mailowo. Na jedną grupę spotterską przewidujemy 3 miejsca. Istnieje możliwość przyznania większej ilości miejsc, po indywidualnym uzgodnieniu i umotywowaniu takiego zgłoszenia.

Identyfikatory dla osób akredytowanych będą do odebrania przez cały czas trwania wydarzenia na stoisku organizatora, które ulokowane zostanie przy głównym wejściu na teren pokazów lotniczych.

ORGANIZATORZY


 
Organizatorzy

 Fundusze Europejskie

 

PATRONI


MON

     

PARTNERZY

 Aeroklub Mielecki logo  Logo Aero gold logoGSL       Aero

PATRONI MEDIALNI


             radio rzeszow  Leliwa mielec        gc nowiny    Korso     nowiny24   hej mielec

 

Program | Dla mediów | Kontakt

Copyright © 2018 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie