header krosno

III Podkarpackie Pokazy Lotnicze w Krośnie, 2 IX 2017

w ortyl

Szanowni Państwo!

Pragnę serdecznie powitać Państwa na stronie poświęconej Podkarpackim Pokazom Lotniczym. To wydarzenie, które już na stałe wpisało się w krajobraz naszego regionu. Pierwsze podniebne show odbyło się w Mielcu w 2015 roku. Rok później kontynuowaliśmy tę tradycję na II pokazach w podrzeszowskiej Jasionce. Tym razem wędrujemy do kolejnego podkarpackiego lotniska i zapraszamy Was na obserwację mrożących krew w żyłach akrobacji do Krosna. Impreza odbędzie się 2 września. Organizujemy ją wspólnie z Samorządem Miasta Krosna. Na krośnieńskim niebie będzie można zobaczyć znane zespoły akrobacyjne. Nie zabraknie wspaniałych atrakcji tak na ziemi, jak i w powietrzu. O szczegółach będziecie Państwo mogli dowiedzieć się odwiedzając niniejszą stronę internetową.

Idea organizowania pokazów lotniczych łączy w sobie chęć i zapał do integrowania mieszkańców naszej małej ojczyzny, a tym samym pielęgnowania wśród nich wiedzy i pamięci o wspaniałej tradycji lotniczej, która na Podkarpaciu ma szczególnie długą i piękną historię, a co ważniejsze jest nieustannie kontynuowana w firmach zrzeszonych w Dolinie Lotniczej.

Podobnie jak w latach ubiegłych organizacja imprezy odbywa się na skrzydłach Funduszy Europejskich. W ramach imprezy promowane będą środki europejskie.

Już dziś gorąco zachęcam wszystkich Państwa do udziału w imprezie plenerowej. Z pewnością będzie to wielkie widowisko, które pozostanie na długo w naszej pamięci. 

milka ortyl

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo!Piotr Przytocki

Nowoczesne, zmodernizowane lotnisko z profesjonalną infrastrukturą; szkolenia i kursy lotnicze oraz możliwość zobaczenia miasta z niecodziennej perspektywy – szybowca, samolotu czy spadochronu, a dla miłośników bardziej „przyziemnego” spędzania czasu pokazy lotnicze i atrakcje Szklanego Miasta. To wszystko czeka na Państwa podczas III Podkarpackich Pokazów Lotniczych, 2 września 2017 roku na krośnieńskim lotnisku.

Zapraszam do poznania nowego wymiaru naszego miasta.

Zapraszam do Krosna!

                                                                                                                                                                                                                                                             

                                                                                                                                                                                                                                                                         Piotr Przytocki                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Prezydent Krosna 

 


     
rpo podkarpackie logo ue efsi
     
 marszalek herb  krosno miasto  krosno lotnisko