header krosno

III Podkarpackie Pokazy Lotnicze w Krośnie, 2 IX 2017

DSC03883III Podkarpackie Pokazy Lotnicze to impreza całkowicie bezpłatna! Aby bezpiecznie i wygodnie spędzić czas, proponujemy zapoznać się z Regulaminem imprezy oraz z informacjami niżej. Pomogą Wam one sprawnie dostać się na teren imprezy, jak również dostosować się do zasad, które tego dnia będą panować na krośnieńskim lotnisku. Główne wejście na teren imprezy znajduje się od strony ulicy Kaczorowskiego. Ulica ta na czas imprezy wyjątkowo będzie ulicą jednokierunkową. Warto o tym pamiętać. Wejścia, które często funkcjonują podczas innych imprez będą nieczynne.

 

III Podkarpackie Pokazy Lotnicze – Odlotowe Fundusze

Wydarzenie, zgodnie z programem, rozpoczynamy o godzinie 10.00. W związku z tym bramy wejściowe zostaną otwarte dla publiczności o godzinie 9.30.

Szczegółowy program wydarzenia znajduje się tutaj:

http://www.pokazylotnicze.podkarpackie.pl/index.php/program-imprezy

 Bezpłatna Komunikacja Miejska

W sprawnym dotarciu na teren imprezy mieszkańcom Krosna ułatwi komunikacja miejska, która uruchomi dwie bezpłatne linie autobusowe. Autobusy będą kursować co pół godziny, a szczegółowy rozkład jazdy znajduje się tutaj:

http://www.pokazylotnicze.podkarpackie.pl/index.php/plan-dojazdu

Parking dla samochodów

Każdy kto dotrze na miejsce imprezy własną komunikacją samochodową będzie mógł skorzystać z parkingów, wydzielonych na terenie imprezy. Koszt wjazdu na parking to symboliczne pięć złotych.

Na parking będzie można dotrzeć skręcając z ul. Zręcińskiej w ul. Lotników, a następnie po ok. 1,2 km, za parkingiem przeznaczonym dla TIR-ów w strefie inwestycyjnej, w ul. Kaczorowskiego. Na teren pokazów będzie można również dotrzeć od strony Osiedla Guzikówka oraz dzielnicy Suchodół jadąc ul. Lotników, a następnie skręcając w ul. Kaczorowskiego.

Parking ogólnodostępny położony jest na terenie imprezy w specjalnie wydzielonej strefie. Szczegółowa mapka terenu znajduje się tutaj:

http://www.pokazylotnicze.podkarpackie.pl/index.php/plan-dojazdu

Wygodnie i bezpiecznie

Teren imprezy plenerowej jest bardzo duży – zachęcamy do przybywania ze swoimi kocami, karimatami czy leżakami. No i oczywiście, jak to bywa przy tego rodzaju imprezach plenerowych – prosimy pamiętać o odpowiednim obuwiu.

Prosimy pamiętać, aby na teren imprezy nie przyprowadzać ze sobą swoich zwierzęcych pupili – niestety, ale hałas silników samolotowych nie będzie dla nich zbyt przyjemny.

 


     
rpo podkarpackie logo ue efsi
     
 marszalek herb  krosno miasto  krosno lotnisko