header krosno

III Podkarpackie Pokazy Lotnicze w Krośnie, 2 IX 2017

6 CJesteś miłośnikiem lotnictwa, fascynują Cię samoloty i marzysz o lataniu? Nie może Cię zabraknąć na III Podkarpackich Pokazach Lotniczych w Krośnie. Tym razem nie chodzi już tylko o wrażenia z akrobacji lotniczych na niebie, które zaprezentują znani i lubiani oraz cenieni piloci … ale o możliwość wygrania odlotowej nagrody – przelotu widokowego samolotem firmy Royal Star Aero! Wszystko w ramach konkursu pt. „Na skrzydłach Funduszy Europejskich”.

Konkurs ma charakter interaktywny. Uczestnicy wyruszają w teren – w tym przypadku obszar przeznaczony dla widzów pokazów lotniczych w Krośnie i wykonują zadania zawarte w karcie konkursowej. Konkurs przypomina nieco grę w szukanie skarbów i wędrowanie z miejsca na miejsce, polegające przy okazji na wykonywaniu poleceń i zbieraniu unijnych pieczątek. Aby poprawnie wypełnić kartę i zebrać komplet pieczątek należy wykazać się odrobiną sprytu i wiedzą przede wszystkim na temat lotnictwa w regionie oraz… samego regionu. Dla 4. najlepszych, najszybszych i najsprytniejszych przewidziano vouchery na przelot widokowy nad Mielcem.

Taka nagroda zdarza się raz… na wiele lat. Przelot widokowy, który wyceniony jest na ok. pół tysiąca złotych to nie lada gratka dla wielbicieli latania i podniebnych wrażeń, którzy być może nigdy nie mieliby takiej szansy. Lot ze względów organizacyjnych odbędzie się na lotnisku w Mielcu, jednak w dowolnie wybranym przez zwycięzcę terminie.

Co zrobić, aby stać się szczęśliwym posiadaczem takiego vouchera na przelot?

- Przede wszystkim polubić naszą stronę na Facebooku: Zmieniamy Podkarpackie z RPO oraz Royal Star Aero i stać się uczestnikiem wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1976758159221530/?acontext=%7B%22action_history%22%3A%22[%7B%5C%22surface%5C%22%3A%5C%22page%5C%22%2C%5C%22mechanism%5C%22%3A%5C%22page_upcoming_events_card%5C%22%2C%5C%22extra_data%5C%22%3A[]%7D]%22%2C%22has_source%22%3Atrue%7D

- Dokonać rejestracji za pośrednictwem wydarzenia na Facebooku. Rejestracja rozpoczyna się w dniu 21 sierpnia od godziny 9:00. Ilość miejsc jest ograniczona, a do gry dopuszczone będzie tylko pierwsze 50 osób.

- Pomyślne zakwalifikowanie się do uczestnictwa w grze oznacza spotkanie już na miejscu imprezy w dniu 2 września br. na lotnisku w Krośnie. Rejestrację w namiocie Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego (biało – żółty namiot z napisem: Zmieniamy Podkarpackie z RPO). Pobranie karty gry, wyruszenie w teren i zebranie sześciu pieczątek. Każdy uczestnik ma na wykonanie zadań 4 godziny (10:00 – 14:00).

- Wręczenie voucherów na przelot dla zwycięzców terenowych zmagań odbędzie się 2 września przy scenie głównej pokazów lotniczych w Krośnie około godz. 16:00.

Regulamin konkursu


     
rpo podkarpackie logo ue efsi
     
 marszalek herb  krosno miasto  krosno lotnisko